Alternative text!

Laenukeskus pakub laenu ka ettevõtetele, mida enamus laenuandjaid teha ei julge. Meie hindame ettevõtteid, kellel on julged ideed või kes vajavad raha lühiajaliste kohustuste kattekes, uute innovaatiliste ideede elluviimiseks või vajavad faktooringu teenust. Äris on tähtis kiirus ja vajadus olla õigel ajal õiges kohas. Just sellepärast vaatame kõik soovid ning taotlused läbi hiljemalt 24 tunni jooksul ja reeglina on selleks ajaks positiivse vastuse korral raha laekunud ka Teie firma arvele.

Firmadele pakume:

  • Faktooringut - arvete ost. Juhul, kui vajate raha kiiremini mil arve laekub saame teid aitada just nimelt faktooringuga. See on parim ja kindlam viis, saada oma esitatud arvete eest raha kätte päeva jooksul, mitte ei pea ootama kuni 60 päeva mis tellijaga kokku on lepitud. See aitab hoida firma koguaeg likviidnena, mis aitab Teil areneda kiiremini.
  • Auto laenusid- saame aitata teid kas olemasoleva auto tagatisel laenu saamisega, või kui soovite omale soetada uusi sõidukeid, siis oleme just õige partner teid aitama.
  • Kinnisvaralaenusid- omate kinnisvara ja soovite suuremat summat, kui tavatingimustega võimalik, siis on just kinnisvaralaen see, mis sobib sellisel hetkel . Kinnisvara laenu puhul on kindlasti laenuintress kõige soodsam ning seda saab taodelda pikema aja peale, kui tavatngimused ettenäevad. 
  • Toetame uusi äriideid- teil on suurepärane idee, kuid keegi ei kuula teid ja pank ei võtta ammugi jutule? Oleme aidanud ehitustöölisi neil rajada oma ettevõte, samuti erinevaid teenindussektori ettevõtteid. Rääkige meile oma ideest, kui leiame, et sellel võiks olla tulevikku, siis aitame teid. Küsida võite alati, kaotada pole midagi-ainult võita. 
  • Aitame olemasolevat tootmist suurendada- iga ettevõte tahab kasvada, viia uusi ideid ellu. Finantseerime teie erinevaid projekte.
  • Ostame osalusi perspektiivikas ettevõttes

Firma laenu soovi puhul on mõttekas ettevõttejuhil või direktoril ette helistada ja kokku leppida aeg, millal on võimalik kokku saada, et effektiivsemalt oma probleemidest-ideedest teada anda. Küsimused saata mailile tartu@laenukeskus.ee