Ettevõttest

OÜ Laenukeskus on laenudega tegelev ettevõte, mis alustas tegevust juba 1999. aastal. Tänaseks päevaks on meil rohkem kui 20 000 usaldusväärset klienti, kes kasutavad regulaarset meie parimaid pakkumisi. Eesmärk on väljastada kvaliteetseid ja väikese krediidikulukuse määraga kiirlaene, milleks on siis tagatiseta laenud, sõiduki ja kinnisvaralaenud. Samuti aitame oma klientidel viia ellu uusi äriprojekte pakkudes, kas oma osalust loodavas ettevõttes, või siis lihtsalt kiireloomulist käivekapitali laenu. Laenukeskust on hinnatud eduka ettevõtte tunnistusega, mis näitab kui usaldusvääne partner meie ettevõte on Teile. Nii kõrgelt hinnatuid ettevõtteid on Eesti vähem kui 10% kogu firmadest.
Lisaks tegeleb Laenukeskus kinnisvara arenduse ja selle rentimisega. Meie partnerettevõte on 2009 aastal loodud ainult autolaenudega tegelev ettevõtte Aasta Autolaen. 

Alternative text!

OÜ Laenukeskuse eesmärk on pakkuda inimestele erinevaid võimalusi rahaprobleemide lahendamiseks. Me väljastame nelja erinevat laenu, mille hulgas on kõigil võimalik leida endale sobivaim pluss erinevaid finantseerimisvõimalusi firmadele ning ei puudu ka refinantseerimise teenus. Pakume klientidele paindlikke tagasimaksetingimusi kuni kolm aastat.. Laenudega arveldatakse meie kontorites pangaülekandega või vajadusel sularahas, mis tähendab, et pangas ei kajastu kui olete meilt laenu saanud ning see omakorda ei pane Teile piiranguid eluaseme-, arveldus-, krediidilaenu või muude pangas pakutavate laenude suhtes. Arvestades meie pikaajalisi kogemusi ja klienditeeninduse kõrget kvaliteeti, saame Teile pakkuda laenu Eesti parimatel tingimustel.
Siiski palume tähelepanu pöörata, et iga laen on finantskohustus. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi ning tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu meie asjatundjatega.

Meeldivat koostööd soovides
Mario Soon
juhataja.